Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2008, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu: google adsense

millet google adsense paralı mı?
Mesaj13.08.2008, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj13.08.2008, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaa sadece paralı mı diye söledim
Mesaj13.08.2008, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj13.08.2008, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol abi bugün 2.kez yardım ettin
Mesaj13.08.2008, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaa bu adsense e üye oluom ama yollancak filan bişeyler dio.ben korktum fatura gelcek üyelik paralı mı yoksa üzretsiz mi.bi de reklam yayınlamak paralı mı?
Mesaj13.08.2008, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

full-oyunlar-indir yazmış:
yaa bu adsense e üye oluom ama yollancak filan bişeyler dio.ben korktum fatura gelcek üyelik paralı mı yoksa üzretsiz mi.bi de reklam yayınlamak paralı mı?

üyelik kesinlikle parasızdır

zaten siz adensenin reklamlarını yayayınlayıp para kazanmak için

üye oluyorsunuz Very HappyVery Happy

bu inceleme adensenin sizin sitenizde reklam verip vermeyeceği için

gönderilen bir msjdır
Mesaj13.08.2008, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

üyelik ücretsiz ...
siteniz reklamını yayınltmak paralı
reklam almak değil ..
Mesaj13.08.2008, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan başvuru yapma zaten siten kapalı. Siteni aç biraz zaman geçsin. İçeriğini iyi hazırla. Birazda ziyaretçin oluşsun. Google Adsense iyidir. Korkacak birşey yok. Googleden zarar gelmez.
Mesaj13.08.2008, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

google adsensede hiç bir ücret yoktur.Yanlızca Amerikada yaşayanlar vergi vermek zorundadır bunun dışında herhangi bir para yoktur
Mesaj13.08.2008, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

mimarsinanlisesi yazmış:
google adsensede hiç bir ücret yoktur.Yanlızca Amerikada yaşayanlar vergi vermek zorundadır bunun dışında herhangi bir para yoktur

arkadasım bahsettiğin yorum daha önceden verilmistir lütfen birbirinin aynı yanıtlarla olayı büyütmeyiniz
Mesaj13.08.2008, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne kadar çok bilgi o kadar iyidir olay büyütme falanda yok öyle bişey olsa moda arkadaşlar kilitler bırakda modlar baksın işine