Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2008, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Radyo Programı ve YARDIM LUTFEN

Meraba Arkadaslar ben Radyo yu forumda arastırdım ve aynısını yaptım dedıklerınızı ama bır turlu olmuor anlamadım yardımcı olacak bırı var mı acaba kendım calmak ıstıorum ve herkesın dınlemesını ıstıorrum lutfen yardımcı olun yardımlarınız ıcın sımdıden tşk ederım lutfen su radyoyu sıteme koyuyum rahaatlıyım artık saygılar... www.renkli-dunyalar.tr.gg
Mesaj20.08.2008, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=27470
Mesaj21.08.2008, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol kardes ama yapamadm ısde... sıtemde nasıl dınletcem onu yapamıorum...
Mesaj21.08.2008, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba
resimli anlatımdaki küçük ayrıntıları atlamadan inceleyiniz.
sorunu çözemezseniz imzamdaki flatcast ile ilgili sorunlarınız linkine tıklatınız.
iyi eğlenceler
Mesaj21.08.2008, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

orayı okudum aynısı yaptım ama kod gelıor ya onuı nereye yapıstırcaz sonra herkes nasıl dınlıcek benım caldgımı o lasım bana Smile
Mesaj21.08.2008, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

renkli-dunyalar yazmış:
orayı okudum aynısı yaptım ama kod gelıor ya onuı nereye yapıstırcaz sonra herkes nasıl dınlıcek benım caldgımı o lasım bana Smile

Merhaba

Kodu

Sitenize Giriş Yaptıktan Sonra

Sayfalarımı Değiştirden Ana Sayfayı Açıp Editörden Kaynak ßutonuna ßastıktan Sonra Kodu Ekleyeßilirsiniz .

Kolay Gelsin İyi Eğlenceler

Mesaj23.08.2008, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapamadım ya hata verıor sankı neyse yapabılcek bırı var mı acaba bana ??? kendım calcam ve sıteye nasıl yonlendırcem bırı yardımcı olabılır mı yapabılır mı acaba sımdıden saolun kolay gelsın Smile
Mesaj24.08.2008, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

renkli-dunyalar yazmış:
yapamadım ya hata verıor sankı neyse yapabılcek bırı var mı acaba bana ??? kendım calcam ve sıteye nasıl yonlendırcem bırı yardımcı olabılır mı yapabılır mı acaba sımdıden saolun kolay gelsın Smile
Merhaba,
hepsi abronun verdiği linkte var zaten iyi inceleyin ..
iyi eğlenceler Wink
Mesaj24.08.2008, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok ben aynısını yaptım sadece nasıl dınleyekler sıteye nasıl yonlendırcem gelen kodu nereye yapıstırcam Sad
Önceki mesajları göster: