Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2008, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu Nasıl Oluyor

Arkadaşlar ben siteyi arama motorunda sorguladığımda sadece ER-KE ANA SAYFA olarak karşıma çıkıyor sitenin isminin ER-KE İnşaat olarak görülmesini istiyorum ama sitenin kaynağını görüntülediğim zaman benim görmediğim veya eklemediğim kodlar var orda ve bu soruna orda gördüğüm şu kodlar sebep oluyor.
<title>ER-KE İnşaat Sanayii - Ana Sayfa</title>
Burdaki Ana Sayfa etiketini ben eklemedim ve silememde çünkü sayfa kontrol bölümlerinin hiçbir yerinde bu kodları göremiyom sadece kaynağı görüntülediğim zaman karşıma çıkıyor.Bu kodlar oraya nasıl yerleşti ve nasıl değiştirebilirim en azından ordan Ana Sayfa yazan yeri nasıl yok ederim lütfen acil yardım.
Mesaj31.08.2008, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendini googleye kayıt ettirmemişindir.Googlede "google kayıt" siteni ekle ama ancak 1-2 ay sonra görünür...
Mesaj31.08.2008, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

google'a "siteyi google'a ekle yaz" çıkar
Mesaj31.08.2008, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem-yardimcisi yazmış:
Kendini googleye kayıt ettirmemişindir.Googlede "google kayıt" siteni ekle ama ancak 1-2 ay sonra görünür...

Arkadaşım kayıt işlemi tamam googlede sitem çıkıyor ama başka türlü çıkıyor ANA SAYFA olarak çıkıyor ben ana sayfa yazan yerin olmasını istemiyorum
Mesaj31.08.2008, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değerli mod ve yardımsever arkadaşlar sizlerden yardım bekliyorum
Mesaj31.08.2008, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlaşıldı konuyla ilgili bilgisi olan yok onun için yardımda yok.Yanlız bu olay bütün bedava sitem sayfalarında mevcut ve bedava sitemle ilgili bir olay çözümü yanlız yetkililer bilir galiba.Teşekürler ve iyi RAMAZANLAR
Mesaj31.08.2008, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba
site başlığına er-ke insaat yazınız
ve ccs kullandığınız için navigasyon başlığına menü gizleme kodunu yerleştiriniz
arama motorlarının sitenizi indexlemesini bekleyiniz
Kod:
<style type="text/css">
<!--
td.nav {visibility:hidden;}
-->
</style>
Mesaj31.08.2008, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayarlarda başlık kısmını ER-KE İnşaat olarak değiştirin Wink

iyi eğlenceler;)
Mesaj31.08.2008, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayın turkmayasi Menü gizleme kodlarını bende düşündüm ama bu kodları NAVİGASYON bölümüne eklediğim zaman sayfanın logo hariç bütün içeriği kayboluyor sayfa bomboş oluyor
Mesaj31.08.2008, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamodevler yazmış:

iyi eğlenceler;)

WinkWinkWink
Mesaj31.08.2008, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamodevler yazmış:
tamodevler yazmış:

iyi eğlenceler;)

WinkWinkWink

Ordada sorun yok onuda çok önceden yapmıştım ama tasarımın içinde olan bu kodlar değişmediği sürece hiçbiri olmuyor.
<title>ER-KE-Ana Sayfa</title>
Mesaj31.08.2008, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence anasayfanızın ismini deyiştirin ve sadece er-ke insaat yazın başka bişey aklıma gelmiyor Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mesaj31.08.2008, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
bence anasayfanızın ismini deyiştirin ve sadece er-ke insaat yazın başka bişey aklıma gelmiyor Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Galiba tek çözüm bu olacak bende çok düşündüm ama abes olacağı için yapmamıştım
Mesaj31.08.2008, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

meta taglara bak onda sorun yoksa tasarım üstü tasarım altı 1.kutucuk,2.kutucuk..... felan onalrın içindeki kodlara bak Wink kesin çıkması lazım
Mesaj31.08.2008, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş sitende şöle bi kod var

Kod:
<body> 
<center>
<h4>ER-KE</h4>
</center><br />
<center>
tasarım altında sanırım
orada ER-KE yi ER-KE İnşaat olarak değiştir bi bakalım Wink