Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.12.2008, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-sitem.com! SİZE ÇOK SİNİRLİYiM!

Bedava-sitem.com yöneticileri...
Size karşı şikayetim var en uygun yerde burasıydı buraya açtım konuyu çünki genel bir problem bu aslında...

Modlarınıza ne kadar güveniyorsunuz yada neden her 1000 konuyu geçmiş herkese modluk verip tam yetki ile donatıyorsunuz??

Aranızda casus var.! Örneğin moderatörler benim panelime girip forum yazımı değiştirebiliyor çünki yetkisi var sorun o değil!

http://silverkinqs.tr.gg/

Girin ve bakın bu kadar saygısızlık olmaz resmen benim tasarımı çalmış. tasarımı çalabilir diyebilirsiniz resimleri kopyalar kendisine uyarlar! Ama hayır öyle değil

Butonumdan koduna kadar herşeyi yapmış! Bendeki başlık üzerindeki butonları hangi sitede gördünüz? Kim yapabildi? Maus imleciyle sürükleyip CTRL+C Bile yapsa JAVA KODLARI olmadığı için nereye yapıştırırsa yapıştırsın o BUTONLAR ORADA ÇIKMAZ!

Yani modlarınızdan birisi benim panelime girip tasarım kodumu çalmış ve o her kimse ona vermiş! Bu ne kadar büyük bir terbiyesizlik sakın bana hack mack gibi boş kelimeler etmesin kimse. bu sadece modlardan birisinin işi!!!

CASUSUN BULUNMASINI VE O SİTENİN KAPATILMASINI İSTİYORUM...

o sitenin kapatılması için zaten support( at )bedava-sitem.com adresine başvuracağım ama bu büyük bir terbiyesizlik...

BUYRUN SİTEYE GİRMEK İSTEMİYORSANIZ BURADA GÖRÜN =

Yüksek kurul toplantınızla bu sorunu halledin bu sorunun peşini bırakmayacağım!
Mesaj06.12.2008, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş bu ne büyük bir terviyesizlik yaa! Adamın eline kodlar geçti istediği herkese dağıtacak şimdide tasarımı kendine göre uyarlıyor!!! Resmen bana üstü kapalı bir küfürdür! Bunun altında kalamam!
Mesaj06.12.2008, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

modlara çok ağır yüklenmişsiniz henüz tasarımı bir modun mu yoksa o tasarımı yapan kişinin mi çaldığını bilmiyorsunuz ağır ithamlarda bulunuyorsunuz umarım pişmanlık duymazsınız
Mesaj06.12.2008, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

magic-net yazmış:
modlara çok ağır yüklenmişsiniz henüz tasarımı bir modun mu yoksa o tasarımı yapan kişinin mi çaldığını bilmiyorsunuz ağır ithamlarda bulunuyorsunuz umarım pişmanlık duymazsınız

arkadaşım kimse kusura bakmasın ama hadi tasarımı çaldı diyelim bi yolunu bulur copy paste yapar ama o menüleri çalmak İMKANSIZ! çünki java kodları copy paste edildiğinde doğru çalışmaz html kodlarına tamamen sahip olmak gerekiyor. İşin garip tarafı ise kendi kodladığım katman kodları! Adam onları bile çalıp menü butonlarını başlık resminin altına koymuş!

BU KADAR ŞEYİ AYNEN ÇALABİLMESİ için tam yetkiye sahip olması ve panelime girip kodları kopyalaması gerekiyor..

Genel olarak modları kasdetmedim ama bu mod'lardan birisinin işidir. Bedava-sitem.com 'a emek vermiş modlar değil belli modlar var zaten onların hakkını yemiyorum ama sonradan türemiş kim olduğunu bilmediğimiz modlar var... Onlardan birisinin yaptığını düşünüyorum
Mesaj06.12.2008, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

adamın ıp sini çok rahat bulabilirsin ıp dende ne yaparsan yap sana kalmış altında kalmassın bu sayede
Mesaj06.12.2008, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

c-strike15 yazmış:
adamın ıp sini çok rahat bulabilirsin ıp dende ne yaparsan yap sana kalmış altında kalmassın bu sayede

adamı bulmak sorun değil o adamın sitesi kapatıldığında o kodlar onda olduktan sonra istediği kadar yapabilecektir. Terbiyesizlik olan buna birilerinin fırsat vermesidir... Bugün bana olur yarın size...

Emeğinizi zamanınızı verip yaptığınız başkalarının görmesini istediğiniz birşeyi başka birisi çalarsa (umarım çalmazlar) ozaman sizde anlarsınız yani... Biraz özgün olun hazıra çalmaya alışmış insanlar... Türkiye'de bu yüzden gelişemiyor. Yatıyoruz çünki başkasının emeğine tecavüz ediyoruz her zaman...
Mesaj06.12.2008, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak adamın ıp sini bulunca bi zarar ver için rahatlar en azından adamın biri sitemi çalmıştı şimdi isim vermeyim ne yaptıysam yapıyım adama cezasnı veremedim sende benim gibi olma Very Happy
Mesaj06.12.2008, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu: sss

Bedava-Sitemin Bir Sucu Yok Bedava-Sİtem Yoneticilere Bu Kadar Sert CIkmayınWink

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj06.12.2008, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sss

kefkir yazmış:
Bedava-Sitemin Bir Sucu Yok Bedava-Sİtem Yoneticilere Bu Kadar Sert CIkmayınWink

Arkadaşım haklısın onların suçu yok ama eğer bu işin içinden tahmin ettiğim gibi yani daha doğrusu emin olduğum gibi modlardan birinin işiyse neden herkese bu kadar tam yetki veriliyor... Neden güvenini kazanmadan bu yetki veriliyor ve böyle olaylara fırsat veriliyor?
Mesaj06.12.2008, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Modların site paneline girme yetkisi yoktur.
Bilmediğiniz konular hakkında ihtimaller denizi kurmayın.Ve konuyu daha fazla uzatmayın.İhtimallerinizi supporta bildirin.Bu tür konular foruma uygun değildir
İyi eğlenceler
Mesaj06.12.2008, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lutfen Dıkkatlı Olun Hız Kımse Hıc Bır hAkla Bedava Siteme Hakaret Eddemez
Hakkınızda Yasal işlem Başlatılır
Dıkkatlı Olun..!!

Mesaj06.12.2008, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Merhaba
Bilmediğiniz konular hakkında ihtimaller denizi kurmayın.Ve konuyu daha fazla uzatmayın.İhtimallerinizi supporta bildirin.Bu tür konular foruma uygun değildir
İyi eğlenceler

Arkadaşım tamam haklısında bana bi gerekçe göster ozaman şöyle yapmış olabilir de diyebilirmisin? Modların girme yetkisi yok diyorsun geçen bir mod arkadaşım bana msj attı forum imzan uzundu değiştirmek zorunda kaldık bilginize diye? Panelime girmeden nasıl değiştirecek?

Diğer arkadaşıma ise söylüyorum bedava-sitem.com'a ASLA HAKARET ETMEDİM! Bu olayı gerçekleştiren kişilere sinirliyim!

Mesaj06.12.2008, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraliyetailesi yazmış:
turkmayasi yazmış:
Merhaba
İyi eğlenceler

Arkadaşım tamam haklısında bana bi gerekçe göster ozaman şöyle yapmış olabilir de diyebilirmisin? Modların girme yetkisi yok diyorsun geçen bir mod arkadaşım bana msj attı forum imzan uzundu değiştirmek zorunda kaldık bilginize diye? Panelime girmeden nasıl değiştirecek?

Diğer arkadaşıma ise söylüyorum bedava-sitem.com'a ASLA HAKARET ETMEDİM! Bu olayı gerçekleştiren kişilere sinirliyim!

Merhaba site paneline girmeye yetkisi yoktur diyor..

Forum imzasını herhalde degistirebilirler..Dun @turkmayasi da benim forum imzamı uzun oldugu icin degistirdi...Ama zararını gormedim.. Mr. Green
Mesaj06.12.2008, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet aslında benimde buna benzer birşeyim çalınmıştı.Reklam olmasın diye söylemiyorum bir oyun üyeliğime 5 ay emek vermiştim adamın teki geldi hesabımı çaldı.Arkadaşlar 5 ay emek diyorum ne demek sizce bu??Gitsin kendisi emek verseydi.Kendi alın teriyle kazansaydı.Zaten T.C anayasasında emek hırsızlığı bir suçtur.
Mesaj06.12.2008, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yonetıcıler Gorurse
Ne Olacagını tahmın bıle Etmek Istemıyorum..!!