Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.02.2009, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu: incilweb

incilwebin yolladığı mesajı virgülüne dokunmadan yayınlıyorum.Bunların amacı bu.
Alıntı:
dün siteyi degerlendrin derken hepiniz tamamen konuyu saptırmıssınız
acaba hristiyanlık hakkındaki bilgileriniz nereden kaynaklarnıyor

ayrıca siz amacınıza ulasamayacksınız 14 asırdır hristyianlıgı yok etmek için hristiyanlar dogru yolda değil yanlıs yoldalar incil değişti gibi yalanlar uydurdunuz

belki de ilk müslümanların bu gibi yalanlardan haberi bile yoktu hatta ilk müslümanlar bile bugun kü incili tanrı sözü olarak kabul edip okudular sen daha neyin peşindesin
Mesaj02.02.2009, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlamadım
Mesaj02.02.2009, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu: y

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=83972
Benim bu başlıkta yazdıklarıma karşılık bunları yollamış.
Mesaj02.02.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: y

vidyolog yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=83972
Benim bu başlıkta yazdıklarıma karşılık bunları yollamış.

bosver takma hangi biriyle uğraşacaksın.. Wink
Mesaj02.02.2009, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

1. si tanrı değil ALLAH
2. si bizim yani MÜSLÜMANLARIN hiç bir zaman hrstyanları yok etme gibi bir istediğimiz olmadı aksine sizin niyetinizi tarih boyunca haçlı seferlerinde gördük
3. sü İNCİL tabiki ALLAH tarafından indirilmiştir ama siz nasıl bir inanca hangi akla hizmet ediyorsanız incili TAMAMEN kendi çıkarlarınıza çevirdiniz

UMARIM AÇIK OLMUŞTUR!!!

Mesaj02.02.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

saraybahcesi yazmış:
1. si tanrı değil ALLAH
2. si bizim yani MÜSLÜMANLARIN hiç bir zaman hrstyanları yok etme gibi bir istediğimiz olmadı aksine sizin niyetinizi tarih boyunca haçlı seferlerinde gördük
3. sü İNCİL tabiki ALLAH tarafından indirilmiştir ama siz nasıl bir inanca hangi akla hizmet ediyorsanız incili TAMAMEN kendi çıkarlarınıza çevirdiniz

UMARIM AÇIK OLMUŞTUR!!!

evet sizi kutluyorum Wink
Mesaj02.02.2009, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biz müslümanlar olarak bütün dinlere saygımız var konuyu asıl o saptırmış Wink

Mesaj02.02.2009, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

saraybahcesi yazmış:
1. si tanrı değil ALLAH

UMARIM AÇIK OLMUŞTUR!!!

bunlara ek olarak eğer müslümanlar incil ve hristiyanlık için yalan şeyler söylemiş olsalardı hz.isa hz.meryem musevilik dini için hz.musa gibi peygamberlere de saygısızlık etmiş olurlardı.ama düşünün bi bz müslümanlarda isa,meryem,davut gibi isimleri çocuklara isim olarak veriyoruz öyle değil mi eğer öyle olsa neden bu isimleri çocuklara versinler ki bizim ALLAHIN BÜTÜN DİNLERİNE BÜTÜN PEYGAMBERLERİNE sonsuz ve sonsuz sevgiyle saygımız var!
Mesaj02.02.2009, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu: EVET

Arkadaşlar konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı hepinize teşekkür ederim.Şuana kadar misyonerler amaçlarına ulaşamadılar İNŞALLAH bundan sonra da ulaşamayacaklar.
Mesaj02.02.2009, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sitenin reklamını yapmış oluyorsun.Umarım farkındasındır.Bu kişinin forumdaki mesajlarına cevap yazmayın olsun bitsin.O kişiyi kaale bile almayın.Hristiyan olduğu için değil.Yalan söylediği için almayın.Çünkü sitesi baştan sona Hz.Muhammed'i kötülüyor.
Mesaj06.02.2009, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkdaşlar
Dilimizde tüy bitti,burası teknik bir forum böyle mesajların forumda hiçbir zaman yeri olmadı.
İnsanlar birbirinin idolüne,inancına vs saygılı olmalı,benden sonra paylaşım yapanlar ne olursa olsun banlanacaktır
İyi eğlenceler
Önceki mesajları göster: