Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.03.2009, 06:05 (UTC)    
Mesaj konusu: her alt forumlara ayni basligi acanlar hakkinda

arkadaslar birseyden biktim usandim elinde sonunda sizlerle paylasmak istiyorum
bazi kisiler var ayni basligi her alt foruma acan var yani her alana ayni basligi acarak forumu kirletenler var bu bir genel problemdir cunki bazi kisiler bunu hep yapmaktadir kural disi bi haraketdir ama bence cezalar caydirici olmadigi icin bazi kisimlar bunu yapmakta devam ediyor

benim görevlilerden ricam bunu yapan kisileri suresiz banlayin ve sitelerini kesinlikle acilmiyacak üzere kapatin bunu yaptigimiz taktirde flood atan kisileri engeliyebiliriz

artik bazi seylerin degismesi gerekiyor burasi lunapark degil insanlar bunu iyi analiz etmeli

iyi sabahlar
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj09.03.2009, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj09.03.2009, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu daha 3-4 gün önce alinan bir karar ama iyi oldu sevindim Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj09.03.2009, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj10.03.2009, 06:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bundan en ufak bir süpem yok usta
olan ve olusan degisik´likleri his edebiliyorum
böyle olmasi en dogrusu

tesekkurler
Önceki mesajları göster: