Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.03.2009, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Sorum Olacaktı Sureklı mesaj alıyorum

Arkadaslar Sıteme baktıysanı Herkez dıyorkı Lıg Tv Yanını Kaldınırız.Ama Sıtemde Lıg Tv Yanını vermıyorum kı nasıl olacak bu Sıte Map Yaptım Orda cıkmıyor Teker Teker SayfaLarı Konturol ettım gene cıkmıor lutfen yardımcı olun Eger anasayfadakı Lıg Tv Bannerı Sorun Ise TıkLadıgınızda Baska sıteden yaptıgım ıcın o sıteye gıdıor bunun bır sakıncası yok.Bu yuzdense Bılgı almak ıstıyorum TesekurLEr. Wink
Mesaj11.03.2009, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sorum Olacaktı Sureklı mesaj alıyorum

ask-nett yazmış:
Arkadaslar Sıteme baktıysanı Herkez dıyorkı Lıg Tv Yanını Kaldınırız.Ama Sıtemde Lıg Tv Yanını vermıyorum kı nasıl olacak bu Sıte Map Yaptım Orda cıkmıyor Teker Teker SayfaLarı Konturol ettım gene cıkmıor lutfen yardımcı olun Eger anasayfadakı Lıg Tv Bannerı Sorun Ise TıkLadıgınızda Baska sıteden yaptıgım ıcın o sıteye gıdıor bunun bır sakıncası yok.Bu yuzdense Bılgı almak ıstıyorum TesekurLEr. Wink

ben anladım hani sitende bir reklam varya onu senin siten zannetmişler herhalde
Mesaj11.03.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=93832

sabit başlıkta mevcuttur
Mesaj11.03.2009, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Net bir şekilde cevabını vereyim arkadaşım...

Lig tv başka bi sitede dahi açılıyor olsa sen sadece bir ink bir resimle o siteye yönlendirme yapıyorda olsan siten silinir...
Mesaj11.03.2009, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni-htmlkodlar yazmış:
Net bir şekilde cevabını vereyim arkadaşım...

Lig tv başka bi sitede dahi açılıyor olsa sen sadece bir ink bir resimle o siteye yönlendirme yapıyorda olsan siten silinir...
Mesaj12.03.2009, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence boyle sacma bırsey olamaz cunku neden dersenız kı Tr.GG Aılesınde yayın yapmıyorum ve REklam aldım ve gelırım Katkı yapıyor.Bence boyle bırsey olmaması lazım cunku bır yazıda okudum acıklamada daha dogrusu dedıklerı sey baska sıteye yonlendırme yapılıorsa sorun cıkmaz ama sıtende varsa sılınır demıslerdır.Cunobag Hocamızlada gorusecegım bu konuyu
Mesaj12.03.2009, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ask-nett yazmış:
bence boyle sacma bırsey olamaz cunku neden dersenız kı Tr.GG Aılesınde yayın yapmıyorum ve REklam aldım ve gelırım Katkı yapıyor.Bence boyle bırsey olmaması lazım cunku bır yazıda okudum acıklamada daha dogrusu dedıklerı sey baska sıteye yonlendırme yapılıorsa sorun cıkmaz ama sıtende varsa sılınır demıslerdır.Cunobag Hocamızlada gorusecegım bu konuyu

Tabi dostum istediğin gibi görüşebilrsin... ben sadece eski bir mod olarak bildiğimi yazdım Very Happy bi de sen sor bakalım lig tv konusunu ne dicek Wink
Mesaj12.03.2009, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ask-nett yazmış:

bencede saçma
bir reklamdan site silinmez
Mesaj12.03.2009, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

mizahcini yazmış:
ask-nett yazmış:

bencede saçma
bir reklamdan site silinmez

Very Happy Cüneyt Hocaya düşüncelerinizi yazabilirsiniz arkadaşlar..Biz buraya ne yazarsak yazalım bir kural var, Uygulamak zorundayız Wink