Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.05.2009, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Photoshopla Nasıl Tasarım Yapılır?

Biz photoshopla bir tasarım nasıl yapılır buna bakacağız... aynı şekilde bu tasarım paint,photofilre,paintnet gibi birçok tasarım programıylada yapılabilir..(bunlar benim denediklerim)Başlıyoruz...

Dosyadan Yeniye basarak Yeni Sayfamızı oluşturalım

Boyut olarak biz 1024*768 pixeli deniyeceğiz...

Arkaplan işaretleme aracıyla taban kısmını keserek oluşturuyoruz.. Yukarıda siyah olarak görmüş olduğunuz alan...siz nasıl bir stil istiyorsanız öyle kesebilirsiniz..

Fırça aracını kullanarak taban siyah olduğu için brush renginide siyah yapıyoruz.. Ve üst stile gzllik veriyoruz...

copyright alanı için en alta bir dörtgen atıyoruz görmüş olduğumuz kadarıyla... Yine Dörtgen kesim aracıyla... sonra üzerine font kullanarak o taban üzerine site adınız ve haklarınızı belirten yazıyı yazın...

Exra menu için yine dörtgen kesim aracıyla burayı oluşturduk kafanıza göre... ben dolu görünsün diye böyle yaptım

Açtığımız kısma Son eklenenler ve en çok okunanlar gibi birçok şey düşünebiliriz...

ve işte basit bir çizimle site tasarımı bitti... ufak tefek çizgiler attık onu paintlede yaparsınız... ;D içerik ve stilleri kurduk bu çizgilerle...

Yorumlarnızı bekliyorum

Arkadaşlar Alıntı vey Çalıntı Değildir.http://webtasarimuzmani.tr.gg/ Adresinin Sahibi Grafiksell (orağım olur) Teknik Sebeplerden Dolayı Foruma Derslerini Ekleyemiyor.Onun Yerine Ben Ekliyorum.Tabi Reklam Olmasın Ama Benim Derslerim de Gelecek Very Happy
Mesaj11.05.2009, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimde bi photoshop işim vardı yardımcı olurmusun logo için özelden mail adresini at
Mesaj12.05.2009, 07:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Emeğine Sağlık Wink Uğraşmıssın xD Devamını Bekliyyoruz...
Mesaj12.05.2009, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

inş devamıda var zaten sitemde... ancak foruma dökmek için biraz daha çabalarım olacak saygılar...
Mesaj12.05.2009, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper Olmuş Ellerinize Sağlık. Smile
Mesaj12.05.2009, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu: konu

Çok Güzel Anlatmışsın ELine Sağlık Knk.
Mesaj12.05.2009, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu: PhotoPixel

Kanka , Rapradioo Biraz Önce Ark'ın Sitesini Yapıyordum Yukarıdaki Yorum Bana Ait. Şimdi Yorumu Burdan Biraz Düzenleyelim . Smile

Çok Güzel Olmuş Gerçekten Süpersin.Eline Sağlık , Tasarım Da Süper.Diğer Sitelerdekilerde Öyle. Yolunuz AÇık Olsun.
Mesaj12.05.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel iş Arrow xD

Mesaj12.05.2009, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel anlatım tşkler;)
Mesaj12.05.2009, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşime Yarayabilir Very Happy ... SağoLL
Mesaj12.05.2009, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu: webublic'den

Arrow Ellerine Sağlık Çok Güzel.Tasarımların Harika. BAşarılar Knk. Yolun Açık Olsun.Alp ' ede Tebriklerimi İletirsin.
Mesaj12.05.2009, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Süper paylaşım kanka tebrikler devam et
Mesaj12.05.2009, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Güzel koyuya değinmişsiniz ancak en önemlisini yazmamışsız...
Link verme ve htlm olarak bunları tasarıma dönüştürmek için aşağıdaki resmi takip ediniz.
Paylaşımınız için teşekkür ederim

Mesaj12.05.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Merhaba
Güzel koyuya değinmişsiniz ancak en önemlisini yazmamışsız...
Link verme ve htlm olarak bunları tasarıma dönüştürmek için aşağıdaki resmi takip ediniz.
Paylaşımınız için teşekkür ederim

öncelikle bunu gösterdiğin için teşekür ederim ancak ben devamını en ince ayrıntılarıyla anlatacağım zaten... Wink
Mesaj12.05.2009, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel paylaşım, tebirkler...
emeğer saygı..