Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.05.2009, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu: http://BizBurda.com

BizBurda.com Arkadaşlık sitesi internette ilk adımını iki ay önce yaptı. Yeni tasarımı olan bu site üyelerine tamamen ücretsiz paylaşım sunuyor. Okul özetleri, hayran gurupları, şehir gurupları ve diyer daha çok imkyanlar. Artık hiç bir ücret ödemeden yeni arkadaşlıklar yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayin. Popüler değiliz fakat umarim ki sizin`de yardımınızla yeni bir çağa adım atarız. Oraya, buraya (Ytl) harcamak artık yok! Biz sizden sadece bizim üyemiz olmanızı istiyoruz ve size aklınıza bilem gelemiecek imkyanlar sunuyoruz. Bu fırsat kaçmaz…. BizBurda.com sizin yeni hayat tarzınız….
Mesaj18.05.2009, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burası reklam yeri değil hemde başka bir sitenin hiç değil Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Mesaj18.05.2009, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ONE MUNİTE ONE MUNİTE

BURASI REKLAM ALANI DEĞİL
Mesaj18.05.2009, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya kardeşim siz bu ödemeli sitelerden bıkmadınız mı.... Evil or Very Mad
Mesaj18.05.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

biz-burda yazmış:
Ya kardeşim siz bu ödemeli sitelerden bıkmadınız mı.... Evil or Very Mad

yaw sanane paramız yok belki Laughing

Arrow Sitemize Fox Tv Yayını Eklenmiştir Arrow www.arkasiradakiler-fun.tr.gg/Fox-tv-izle.htm Razz
Mesaj18.05.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende onu diyorum bu ödemeli arkadaşlık sitelerine para kaptırmaya bıkmadınız mı.... Evil or Very Mad Çok hoş ve hiç bir ödeme istemeyen bir site yaptık daha ne .... Mad
Mesaj18.05.2009, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Umarım siteye üye olarak bana yardımcı olursunuz ki hep birlikte mükemmel bir site kalkındıralım. Crying or Very sad
Mesaj18.05.2009, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeri değil arkadaşım.
Mesaj18.05.2009, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: