Forum'da ara:
Ara

Görüşüme katılıyor musunuz?
Evet!
  87%
[ 7 ]
Hayır!
  0%
[ 0 ]
Çekimser!
  12%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 8

Yazar Mesaj
Mesaj26.05.2009, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Silinmesi

Selam arkadaşlar..

Forumda görüyorumki bazı arkadaşlar sitemiz silindi diye feryat ediyorlar..Birçoğu da sitesinin silinme sebebini bilmiyor gibi..(ya da biliyor da açıklamıyor..)

Benim önerim suçlu siteler silinmeden önce bir uyarı mesajı alsalar ve 24 saat için bu hatanız giderilmezse siteniz silinecektir dense sanırım birçok kişi sitesindeki problemi giderir..

Bunu yazma sebebim suçum olduğundan falan değil..Ama olurya, hepimiz insanız..Bilerek ya da bilmeyerek ilerde hata yapabilirim ve bu kadar uğraştığım sitemin neden olduğunu bile bilmediğim silinmesi beni gerçekten yıkar..

Umarım yönetim bu mesajımı dikkate alır..

Saygılar..
Mesaj26.05.2009, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet...

Benim Sitemde Silindi...
Fragman Yayınladıgım İçin O Kadarda Emek Vermiştim
2. Bir Şans Bile Vermeden Sitemi Sildiler...
Support'a Mail Attıgımda da Belirttim Sitemin Silinmesine Neden Olan Olayı Bidaha Tekrarlamayacağıma Söz Veriyorum Die Msj Yazdım Yinede Sitemi Sildiler...

Mesaj26.05.2009, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsdersleri yazmış:
Evet...

Benim Sitemde Silindi...
Fragman Yayınladıgım İçin O Kadarda Emek Vermiştim
2. Bir Şans Bile Vermeden Sitemi Sildiler...
Support'a Mail Attıgımda da Belirttim Sitemin Silinmesine Neden Olan Olayı Bidaha Tekrarlamayacağıma Söz Veriyorum Die Msj Yazdım Yinede Sitemi Sildiler...

Üstelik 2. Bir Şans Bile Vermeden Sildiler...
Mesaj26.05.2009, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Yeni gelecek özelliklerden biri de silinen siteler hakkında ,
Kullanıcılar sayfalarının niçin silindiğini öğrenebilecekleri gibi sayfalarını kullanıma açma fonksiyonuna da sahip olacaklar.Bunun elbet bir konsepti olacaktır.

Ayrıca başlığa ikinci paylaşım yapan arkadaşım.Fragman yüzünden site silinmiyor.
Fırsat bilip zırvalayan tüm arkadaşlara sesleniyorum.
Yapmayın!
Mesaj26.05.2009, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Merhaba
Yeni gelecek özelliklerden biri de silinen siteler hakkında ,
Kullanıcılar sayfalarının niçin silindiğini öğrenebilecekleri gibi sayfalarını kullanıma açma fonksiyonuna da sahip olacaklar.Bunun elbet bir konsepti olacaktır.

Ayrıca başlığa ikinci paylaşım yapan arkadaşım.Fragman yüzünden site silinmiyor.
Fırsat bilip zırvalayan tüm arkadaşlara sesleniyorum.
Yapmayın!

Peki Tek Bir Sorum Var...
Web Sitem Geri Verilecek Mi ??
Mesaj26.05.2009, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENDE KATILIYORUM BENİMDE TEMİZELKENT DİYE BİR SİTEM VARDI DOĞRU SİLMEKTE HAKLIYDILAR AMA ÇOK EMEK VERMİŞTİM PİŞMANIM SUPPORT A Bİ MESAJ ATTIM CEVAP VERMİYOR TAM 1 HAFTADIR.
LÜTFEN AÇIN SİTEMİ 1 YILLIK EMEĞİME YAZIK!
İNANMAYANLAR BAKABİLİRLER.

http://www.bedava-sitem.com/profile.php?of=temizelkent