Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.05.2009, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu: googleye sitemi ekleyemiyorum

Arkadaşlar ben sitemi bi ara googleye eklemiştim ve aratınca ikinci sayfada gözüküyordu ama googleden kaldırdım ve tekrar ekledim bu sefer hiç çıkmıyor. Google site araçlarında onaylandı diyor ama aratınca çıkmıyor.Googlede site eklemenin daha kolay yolu yokmu veya kaldırıp tekrar ekleyince bi daha çıkmıyormu?

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj27.05.2009, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Seo,ve arama motoru optimizasyonu konularını araştırın.
Özgün ve farklı olursanız arama motorları sitenizi o kadar hızlı dizene alacaktır.
Ayrıca google den tamamen dizine alınmamanın engellenmesi robot txt ile mümkündür...Geri sayfalara düşmüş olmalısınız.Site yönetici araçlarının aktif hale geçmesi sitenizin kalitesine göre değişebilmektedir.Çalışmalarınıza devam edin
Başarılar arkdaşım
Mesaj29.05.2009, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

kardes google url yii denedinmii denesen çıkar goglede dene istersen
Mesaj30.05.2009, 03:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenin google'da indexli olup olmadığını öğrenmek için şöyle bi arama yapabilirsin:

site:www.ornek.tr.gg

Mesaj30.05.2009, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu: saol

saol
Mesaj31.05.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: selam

erhan063 yazmış:
kardes google url yii denedinmii denesen çıkar goglede dene istersen

google urla derken kardeş sadece site adresini ve tanımlama giripte ekle deniyorya onumu diyorsun eğer oysa kaç kere ekledim olmadı

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj01.06.2009, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu: reklam gibi olmasında

baq kadeş şimdi

vercem siteye gir

www.tekhit.tr.gg orda 350 arma motoruna kayıt yazı yo tıkla yaz siteni sonra msne nin yaz ve hepsini sec kaydet birde mete taglarını yenile degişi yani eskilerin başka şeylerde ekle yeni den dene busefer kesin cıkar
Önceki mesajları göster: