Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.06.2009, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Silinme Konusu Hakkında

Acaba site silinmeden önce uyarı yapılıyor mu? Hani o yalnışı düzeltmek için. Çünkü bayağı bir emek harcadım siteye kurallara da dikkate etmeye çalışıyorum...
Mesaj07.06.2009, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu: TEK TÜRKİYE PERŞEMBE 19:40 DA SAMANYOLUNDA

bildiğim kadarıyla HAYIR!!! PATADANAK SİLİYORLAR SİTEYİ...xxkod'u öyle yaptılar ve siteyi bir daha vermediler... Wink
Mesaj07.06.2009, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır Benimde Sitemi Habersiz Sildiler
Mesaj07.06.2009, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar siteni silmeden önce uyarıyorlar ondan sonra siliyorlar uyarı yı dikkate almassan silinir siteniz..
Mesaj07.06.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

turk-toplistt yazmış:
arkadaşlar siteni silmeden önce uyarıyorlar ondan sonra siliyorlar uyarı yı dikkate almassan silinir siteniz..

Peki Beni Neden Uyarmadılar
Mesaj07.06.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zaman xxkod niye uyarısız silindi.... bazen kim vurduya gidiyor...
Mesaj07.06.2009, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim sitemide uyarısız silmişlerdi. Ama herkese 2. bir şans veriyorlar.
Mesaj07.06.2009, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteleriniz BS Göre Olumsuz İçerik Yayınlamissinizdir ondan Uyarılmamış Olabilir.

İnceleyin..

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=95357
Mesaj07.06.2009, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende film var diye silmişerdi ama film yoktu fragman vardı fragmanı film sanarak sitemi sildiler.
üstelik 2. bir şans vermeden...

Mesaj07.06.2009, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Site Silinme Konusu Hakkında

sonsamsunlu yazmış:
Acaba site silinmeden önce uyarı yapılıyor mu? Hani o yalnışı düzeltmek için. Çünkü bayağı bir emek harcadım siteye kurallara da dikkate etmeye çalışıyorum...

Siten silinince uyarı almış oluyorsun zaten... Wink

Support ta sonra mail adresi farketmiyor ben denedim çünkü. Haksız yere sitemi "nedenli" olarak sildiler ve bana bildirdiler. Bende itiraz ettim ve gere açtırdım. Mail atarsan sana dönerler sebebyile birlikte... Wink
Mesaj07.06.2009, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Site Silinme Konusu Hakkında

taprojeler yazmış:
sonsamsunlu yazmış:

Siten silinince uyarı almış oluyorsun zaten... Wink

Support ta sonra mail adresi farketmiyor ben denedim çünkü. Haksız yere sitemi "nedenli" olarak sildiler ve bana bildirdiler. Bende itiraz ettim ve gere açtırdım. Mail atarsan sana dönerler sebebyile birlikte... Wink

bana neden silindigini söylediler hemde silinme nedeni olan film di ve sitedede film yoktu 1. silinme uyarı oluyordu 2. bir şanş veriliyordu ama verilmedii..

fragmandan dolayı silindi ama fragman yayınlayan sürüsü site var...

Mesaj07.06.2009, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxxkod,
Bildiğiniz gibi sizin ve diğer bir site için supporta mail yolladım...Sizinki açılmadı.
Ve son kozunuzu oynadığınızı bilin(Daha önce söylemiştim).Bu sitenizden de olmanıza az kaldı.
Tekrar neden silindi dememek için her fırsatta konuyu açmayın.
1 Gün ban

KONUYA MESAJ YAZMAYIN
Önceki mesajları göster: