Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2009, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Şu Sitenin Silinmesini istiyorum...

WwW.Css-merkez.Tr.GG Sitesi Başka Sitelerden Altığı tasarımları Sitesinde yayınlıyor.. Ve Onca Sitenin Css-Html Hizmetinden Ayrı konuluyor gerekenin Yapılmasını İstiyorum..
Mesaj30.06.2009, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

O sitelere gir bak ste saipleri tasarımları satıyor anlaşmış olmalılar Wink

Oyun sitelerine müjde harika oyun tasarımları sadece sitemizde...
Mesaj30.06.2009, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende silinmesini istiyorum var olan tasarımı hemde cok dandik bir tasarımı 50 kontüre sattı bana kazıkladı yok kimsede filan diye... haram zıkkım olsun!
Mesaj30.06.2009, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj30.06.2009, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyide o site tasarımları tr.gg'ye uyarlıo..
Mesaj01.07.2009, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Doğru

Kardeşlerim Css-merkez Başka Sitelerden Alıntı Yapıp Kodları Saklıyorlar ve 50 kOntöre Başkalarına Satıyorlar.Bu Sizce Doğru Bişeymi..
Benim Sitemi Şikayet Ettiler Ve Sitem Silindi Neymiş İşte Şu Site Tasarımalrımı çalıyor Diye Supportta Sitemizi Sildi Nedenini Sormadan..
Ve ben Elimden Gelene Kadar Savunanacam kendimi...
Mesaj01.07.2009, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle Arkadaşlar Birisine Tasarım İçin Para Vermeyin Onların Yaptığı Tasarımlar Free Css Yani Ücretsiz Tasarımlardan Esinlenerek Yapıyorlar Kimsede Yok Diye Birşey Yok! İsteyen Herkezde Olabilir Tasarım Yaptıracaksanız Yada Tasarıma Para Harcıyacaksınız Size Tavsiyem Adam Akıllı Flash Bilen Kişileri Bulup Yaptırın Yada Premium Template Satan Sitelerden Css Formatlı Tasarımlar Alıp Sitenize Göre Düzenleyin Ama Böyle şeylere Kontur Ve Paralarınızı Vermeyin!
Mesaj01.07.2009, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah iyiliğinizi versin ya....Neden gidip te bu tür saçmalıklara kanıyorsunuz ki...50 kontör nerden baksanız 10 tl ediyor.. Yazık değil mi paranıza...

Mesaj09.07.2009, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

pvp-merkezi yazmış:
bende silinmesini istiyorum var olan tasarımı hemde cok dandik bir tasarımı 50 kontüre sattı bana kazıkladı yok kimsede filan diye... haram zıkkım olsun!

Kanıt İstiyorum Kanıtın Nerede Göster Öyle Konuş Wink

ben css-merkez
Mesaj09.07.2009, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Şu Sitenin Silinmesini istiyorum...

volkantunc58 yazmış:
WwW.Css-merkez.Tr.GG Sitesi Başka Sitelerden Altığı tasarımları Sitesinde yayınlıyor.. Ve Onca Sitenin Css-Html Hizmetinden Ayrı konuluyor gerekenin Yapılmasını İstiyorum..

hanqi tasarımlardan bahsediyorsun sitemde bedava olarak werdiğim tasarımlardan mı yoksa ücretli olarak sattığımdan mı

bedava : zaten o tasarımlar bedava ben ssadece tr.gg ye uyarlıyorum Wink

ücretli : ya tasarımları kendim yapıyorum yada satılık olarak werilen ilanlara bakıyorum o sitenin sahibiyle anlaşıyorum ve siteme ücretli tasarım olarak koyuyorum

bu arada ben css-merkez
Mesaj09.07.2009, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

site silindi bile
Mesaj09.07.2009, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunskor yazmış:
site silindi bile

Kusura bakmayın kimse kusura bakmasın ama mutlu oldum

Bir gün bir tasarımı çok sevdim oradaki bi tasarım vardı elimde tek tasarımımıdı ona söledim takas edelim ezer gibi konuştu resmen senin tasarımını 2 gün sonra siteme koyarım vs..

Anladım kaba bir insan 2 gün sonra sitesinde gördüm vurulmuşa döndüm surf bunun içinmi hayır !

Arkadaşım var msn'de oda tasarım almış 50 kontür'e ama tasarım bozuk 2 Saat örneginden ugraşmış yapmış kendisi.

Bence Hak etti

Tekrar özür diliyorum...

Mesaj09.07.2009, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

maximumtest yazmış:
iyide o site tasarımları tr.gg'ye uyarlıo..

Tamam iyi yapıyor , satsın ama birde üzerine tamamen bizim tarafımızdan yapılmıştır yazıyor...

Mesaj09.07.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Doğru

volkantunc58 yazmış:
Kardeşlerim Css-merkez Başka Sitelerden Alıntı Yapıp Kodları Saklıyorlar ve 50 kOntöre Başkalarına Satıyorlar.Bu Sizce Doğru Bişeymi..
Benim Sitemi Şikayet Ettiler Ve Sitem Silindi Neymiş İşte Şu Site Tasarımalrımı çalıyor Diye Supportta Sitemizi Sildi Nedenini Sormadan..
Ve ben Elimden Gelene Kadar Savunanacam kendimi...

Hakları saklıysa sakıncalı hakları saklı değilse sakıncası yok

Güncel Konular
Mesaj15.07.2009, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu: EEvt

Css-Merkez Kapandı...
Teşekkürler..

Dostlarım Sizinde Kapanmasını İyi Ynden Katılıorsanız Evt Yazın.. Yada Düşüncelerinizi Yazalım 50 Kontör Kandırıyorlar Kimse Css-Merkez Fesayre Başka Sitelerden Asla Almasınn...
Önceki mesajları göster: