Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2009, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemin tasarımı bozuldu

arkadaşlar benim bi kaç sitem daha var 2 sininde tasarımı bozuldu ne oldu anlamadım herzamanki gibi giriyordum ama birgün girdim ve tasarımım bozuldu nasıl düzelte bilirim??
Mesaj04.08.2009, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Hala

Sitenizde bir sorun yok gibi :S
Mesaj04.08.2009, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben orada başka bir sitemde demiştim açtığım 4 adet site var şuanda önceden 3ü red tasarımıydı hepsinide css ye geçirdim teker teker kodlar gitti hatta birini yedeklemiştim bile yedeğini koyuyorum oda olmuyor ne yapmam lazım şimdi???
Mesaj04.08.2009, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Css için farklı tasarım kodları oluşturmalısınız.Bunun için css sabit başlıklarını inceleyebilirsiniz.

Tasarımınızı değiştirdiğiniz için tasarım üzeri,altı ... kutucuklarına yetleştirdiğiniz içerikler tekrar aynı tasarımı seçene dek kaybolur.

İyi Eğlenceler
Mesaj04.08.2009, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodları geri almak için eski tasarımını seç kodların orda o kodları kopyala not defterine ordanda css tasarımına yerleştir
Mesaj04.08.2009, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

birşey fark etmedi hala aynı
Mesaj04.08.2009, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

site isimlerini özelden atta bakalım
Mesaj04.08.2009, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerek yok yenilerini arıyorum ve ben çok zor bi kod beyeniyorum:D 2 gündür tüm googleyi altüst ettim sadece 1 tasarım bula bildim
Önceki mesajları göster: