Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2009, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Süper Haber Sitesi

Arkadaşlar yepyeni bir haber sitesi açılmış.Mutlaka ziyaret edin.Derim zaten teknoloji ve bilgi haberlerinin yer aldığı bir site güncel teknoloji haberlerini ele alıyor.Mutlaka inceleyin.

www.haber.bilisimhatti.net
Mesaj18.08.2009, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mydesign haber sistemiyle kurulmuş basit bir haber sitesi.İsteyenlere aynısını kurabilirim.
Mesaj18.08.2009, 07:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel site Wink
Mesaj18.08.2009, 07:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

suprizvar yazmış:
Mydesign haber sistemiyle kurulmuş basit bir haber sitesi.İsteyenlere aynısını kurabilirim.

MerhabaLar ,
Burada Bize Yarayacak SiteLer Veriliyor Kendi Çıkarınız İçin SiteLer VeriLmiyor
Neyse PayLasım iCin TeşekkürLer Güzel Bir Haber Sitesi

Mesaj18.08.2009, 07:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-uzman yazmış:
suprizvar yazmış:

MerhabaLar ,
Burada Bize Yarayacak SiteLer Veriliyor Kendi Çıkarınız İçin SiteLer VeriLmiyor
Neyse PayLasım iCin TeşekkürLer Güzel Bir Haber Sitesi
üzgünüm heralde yanlş anldn biradr bedava kurablrm dedim.
Mesaj18.08.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj18.08.2009, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

he saygıdeğer modum yokya ben yani isteyen olursa hani yardımcı olabilrm vaabında söyledim..Kusurum varsa affola... Very Happy
Mesaj19.08.2009, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

suprizvar yazmış:

arkadaşım internet piyuasasında birçok haber scripti var hazı farklı versiyonları var ve bunlar veri tabanlarına kuruluyor.asp bilgisi olanlar kullansınlar süper bir scripte zaten mydesign in scripti olduğunu belirten yazı var senin ifade etmene gerek yok bu bir Wink ikincisi bu sistem tr.gg ye kurulmaz nunu için isteyene kurayım demek yanlış bu iki Wink yanlış anlaşıldın ama sen anlaşılmak istediğin gibi anlaşıldın bu üç ayrıca biz orada siteye değil sitein yaptığı haberlere ve içeriklerine bakın dedik ve şuanda binlerce web site o haber scriptini kullanıyor ama çoğu mydesign e ait olduğunu yazmıyor bu da hırsızlıktır.bu site almış o siteden kurmuş asp ile desteklemiş ve kendi zevkine göre ayarlamış. yani bs gibi düşünün bs bize bir sistem veriyor bizde o sistemi css ile süslüyoruz aynen böyle script hazır ama eklentler site aDMİNLERİ VE EDİTÖRLERİNCE YAPLDIĞI İÇİN BENCE HAZIR OLANI DĞEİŞTİRMEK DAHA ZOR BİR ŞEY Wink o yüzden scripti kuran mydesign e teşekkür edtek o scripte zenginlik katyıp emek harcayan asp kdolamaları da iyi kullananlarda başarılar dilemek düşer bu mesajınız konuyu zaten darma dağın etmiş umarım böyle şeyler yaşanmaz.bilişimhattı.net e de haber servisi için teşekklür ediyorum.
Mesaj23.08.2009, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

suprizvar yazmış:

bak basitmiş.demekki herkes kurabilir xD

site kapalı xD
Mesaj23.08.2009, 21:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
suprizvar yazmış:

site kapalı xD

basitmiy miş Mr. Green Mr. Green Mr. Green

pekhala ben sana host vereceğim asp veritabanı ile kuracaksın hosta arkasından verilen dosyları kurup hosta atacaksın.tabi basit ya sen asp veri tabanı kurmasını zaqten biliyondur Wink ikincisi siten güvenlik taramasından geçiriliyor diye 1 hafta kadar kapalı kalacakjmıuş araştırma yapmadan ve bir kişinin sözüne bakarak dışarıdan kuaracağınız rencide alıcı sözler insanların emekleriyle alaydır Wink neyse dışarıdan bakana içerisi güzel bve kolay gelirmiş sizimn ki de o hesap ya neyse Wink
Mesaj24.08.2009, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklamforumda yazmış:
hyperend yazmış:
suprizvar yazmış:

site kapalı xD

pekhala ben sana host vereceğim asp veritabanı ile kuracaksın hosta arkasından verilen dosyları kurup hosta atacaksın.tabi basit ya sen asp veri tabanı kurmasını zaqten biliyondur Wink ikincisi siten güvenlik taramasından geçiriliyor diye 1 hafta kadar kapalı kalacakjmıuş araştırma yapmadan ve bir kişinin sözüne bakarak dışarıdan kuaracağınız rencide alıcı sözler insanların emekleriyle alaydır Wink neyse dışarıdan bakana içerisi güzel bve kolay gelirmiş sizimn ki de o hesap ya neyse Wink

fazla çok bilmişlik havalarına girme bence...bizde biliyoruz ama sen gibi abartmıyorum... eh görgüsüzlük işte napalım Smile
Mesaj24.08.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende aynısını kurabilirm idare edbilir
Mesaj24.08.2009, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
hyperend yazmış:
suprizvar yazmış:

site kapalı xD

fazla çok bilmişlik havalarına girme bence...bizde biliyoruz ama sen gibi abartmıyorum... eh görgüsüzlük işte napalım Smile

Mr. Green Mr. Green ben sana hostu vereceğim tamam mı sen kuracaksın bir yıullık domain masrafın benden olacak birlikte cam açıp kuracaksın kendin bende olacağım basit diyordun ya noldu iş zora gelince görgüsüzlüğe vurupu neden kaçıyorsun dur dur şuan süper bir script hazırlanıyor bu sefer kendi yapımımız orjinal olacak hiç bir siteden alıntı olamayacakbakalım ona da kolay diyebilecek mi bazı kişiler sen madem ki bilmiyorsun neden kolay ve basit diyerek alaycı mesaj yazıyorsun sonra da adam baktı ki iş zor görgüsüz diyip kaçıyor o iş görgüsüzlük değil bilgidir alın teridir ama sen css ye devam et Wink ama çok kaçma bir gün ayağın takılır ilk mesajlarda basit ve kolay değil ben hostu verecem sen kur bakalım diyince de hemen kaçıyor neyse senide öğrendik orjinal scriptimiz geldiğinde bakalım kim bu hazır script be kurarım bu bastmiş diyebilecek Question
Mesaj24.08.2009, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
hyperend yazmış:
suprizvar yazmış:

site kapalı xD

Mr. Green Mr. Green ben sana hostu vereceğim tamam mı sen kuracaksın bir yıullık domain masrafın benden olacak birlikte cam açıp kuracaksın kendin bende olacağım basit diyordun ya noldu iş zora gelince görgüsüzlüğe vurupu neden kaçıyorsun dur dur şuan süper bir script hazırlanıyor bu sefer kendi yapımımız orjinal olacak hiç bir siteden alıntı olamayacakbakalım ona da kolay diyebilecek mi bazı kişiler sen madem ki bilmiyorsun neden kolay ve basit diyerek alaycı mesaj yazıyorsun sonra da adam baktı ki iş zor görgüsüz diyip kaçıyor o iş görgüsüzlük değil bilgidir alın teridir ama sen css ye devam et Wink ama çok kaçma bir gün ayağın takılır ilk mesajlarda basit ve kolay değil ben hostu verecem sen kur bakalım diyince de hemen kaçıyor neyse senide öğrendik orjinal scriptimiz geldiğinde bakalım kim bu hazır script be kurarım bu bastmiş diyebilecek Question

bak ben o mesajı sana değil o olaya basit diyen arkadaşa yazdım ha sen çıkıp üstüne alındın...Ver kurayım kuramam değil bir çok scripti kurdum yaptım onu yaparız...O arkadaş basit dedi bende basitse kur demek istedim...Ama lafı yanlış anladınız ha önmei yok siz her lafı böle anlamaya devam edebilirsiniz...
Mesaj25.08.2009, 02:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:

bak ben o mesajı sana değil o olaya basit diyen arkadaşa yazdım ha sen çıkıp üstüne alındın...Ver kurayım kuramam değil bir çok scripti kurdum yaptım onu yaparız...O arkadaş basit dedi bende basitse kur demek istedim...Ama lafı yanlış anladınız ha önmei yok siz her lafı böle anlamaya devam edebilirsiniz...

madem ki mesejın bana değildi neden ilk cvplarında belirmedinde şimdi belirtiyorsun Question ayrıca yazdığın mesajı iyi bir oku bakalım nasıl bişr tavırla yazılmış? kim olsa ayhnı şeyi anlar sen anlatamıyorsan yapacak birşey yok yazdıklarında hitap şeklini benimsersen herkes tarafından net anlaşılırsın
Önceki mesajları göster: