Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2009, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu: sitem hacklendi o siteyi banlayan yok modluk böyleyse......

modluk yapmayı bilmeyenleri mod yapmışlar şimdi banlayın doğru sölediğim için sitem çalındı banlayan sitemin içine sıçtılar....

htpp://webmasterhtmlkod.tr.gg

siteye bakın öneden görenler varsa baksın site bölemiydi .... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

sitem hacklendi o siteyi banlayan yok modluk böyleyse......

hadi banlayın beni....

Mesaj01.09.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Arkadaşım size daha ne demeliydim
Şifrenizi alınca Back-up tarihi belirtebilirsiniz demiştim.
Ayrıca şifrenizi hiçbir zaman paylaşmamayı öğrenmelisiniz
Mesaj01.09.2009, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim paylaşan yok ztn .. şifreyi...

Mesaj01.09.2009, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım Burası Bedava-Sitem'in Forum Bölümü Burada Argo Kelimeleri Barındırmak Bedava-Sitem'in Kurallarına Aykırıdır.Buna Dikkat Ederek Yorum Yazalım Sizin İçin Daha İyi Olur

Siteniz Hacklendi İse Burada Paylaşmanızı Tavsiye Etmem Bedava-sitem'in Modlarına ve Sorumlularına Mesajınızı İletirseniz Size Yardımcı Olur Burada Paylaşmanın Bi Alemi Yok Wink
Mesaj01.09.2009, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşım öncekile geçmiş olsun fakat yapmış olduğunuz yanlış bir harekettir 2 milyon üyeyi barındıran bu sitede sanırım 10 tane mod var şimdi düşünün 1 mod başına kaç site sorumluluğu düşüyor....

Sifrenizi paylaşmamiş olabilirsiniz fakat bedava-sitem üyesi web sitenizin kayıtlı olduğu email adresinin şifresi birileri tarafından hacklenip sitenizin sifresine ulaşmış olabilirler ve bu sayede sitenizin şifresini deyiştirmiş olabilirler tabi bu sadece bir tahmin bedava sitem siteleri hacklenemez çünkü çünkü bizlerin yarattığı şifreler sadece edite girmemizi tasarım yapmamızı sağlıyor asıl şifre bedava sitem in baş kenti almanyadaki çok donanımlı ve kuvvetli bilgisayarlar tarafından korunuyor bilmem anlata bildimmi burdaki modlarla kişisel bir sorununuz varsa bunu kirli başlıklar açmak yerine özel mesaj yoluyla halledin !
Bizlerin bu tür başlıklar açarak modları zor durumda bırakmaya hiç hakkı yoktur çünkü kimse böyle şeyler yaşamak istemez ... Ayrıca onlar mod seçilmiş yadırgamak bize düşmez hepsi birbirinden deyerli arkadaşlarımdır ve hepsi de yardım severdir......
Mesaj01.09.2009, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede banlayın tüm emekler gitti.... boşa dostum....
Mesaj01.09.2009, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kelimelerine dikkat et !