Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2009, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem'in Beceriksiz Yntm Anlayışını Protesto Ediyorum

Öncelikle PİŞMANIM diye başlamak istiyorum sözlerime. Bu kadar emeğin; yöneticilik anlayışı beş para etmez bir site yönetimi tarafından yönetilen bir platformu ciddiye alıp bu kadar emek verilerek hazırlanan bir siteyi BU PLATFORM'DA açma yanılgısına düştüğüm için... Site silme yetki ve anlayışının, yasal düzenlemeler değil; RASTGELE SEÇİLMİŞ, KEYFİYETÇİ; site yöneticiliği; yani Türk kullanıcılarla Bedava-Sitem'in aslî yönetimi arasında bir köprü olmak, kaliteli sitelerin yapılmasında ve geliştirilmesinde öncü rol oynamak yerine laçka, lakayt, ciddiyetini yitirmiş ve mahalle bekçiliği görevinden öte gitmeyen kişilerin KEYFİYETİNE bırakılmış bir siteden de ciddiyet ve tutarlılık beklemek, kaale almak, GÜVENMEK yanılgısında bulunduğum için...
Artık susuyorum. Sahiplerinin bu platformu kurmak için her yıl tonlarca ödediği parayı beceriksizce çarçur etmeyi becerebilen, açıldığından bu yana (Cunobag Hocam dışında) forum moderatörlüğüne sadece mod oldum diyebilmek için gelmiş bir sitede forumlarda paylaşım yapmayı yıllar önce terke ttiktn sonra şimdi de böyle beceriksizce yönetilen bir platform için içerik hazırlamayı da bugün bırakıyorum. Yani ilişiğimi tamamen kesiyorum. Çünkü sadece forum yönetimi değil; BS Support konumunun da gayri ciddi, lakayt, laçkalaşmış bir hale gelmesinden sonra böyle bir platformda içerik hazırlamanın SAFDİLLİLİK'ten başka bir şey olmadığını anlıyorum. Evet; safdillilik; çünkü 2 yıl emek verip site hazırlayacaksınız; ama 12 yaşındaki içerik hırsızı bir veledin komplosuyla size sorulmadan, "Böyle bir şey var mı; aranızdaki mesele nedir? Sen mi haklısın o mu haklı diye sorulmadan" siteniz tek kalemde silinecek. Yani yasal düzenlemeler'den çok MAHALLE BEKÇİLİĞİ'nden öte geçmeyen, KEYFİYETÇİ, CANIM İSTEDİ SİLDİM'ci ve YARGISIZ İNFAZLA bütün emeklerinizin (kusura bakmayın ama) içine edilecek! İşte ciddiye aldığınız; 2 yıllık emeği yasal düzenlemelerden çok KEYFİYETLE tüm emeklerinizin içine eden, vurdumduymaz, sorumsuz bir bedava-sitem yönetimine güvenin sonu!!!
Ben, ARTIK SİTEMİN AÇILMASINI DEĞİL; içeriğimin ve materyallerimin bana iadesini istiyorum! Açılsa ne olacak, bu sorumsuz yöneticilik anlayışı ve aynı keyfiyetçi, beceriksiz support görevini yerine getiren ve webme.com şirketinin parasını böylesine çarçur ettiği, gayri ciddi tutumlarıyla insanların sempatisini değil antipati ve nefretini kazandığı bu kişi / kişiler'in hala yönetimde olduğu sürece, her gün daha da GERGİNLEŞECEĞİNİZ bir halet-i ruhiyeyle bu beceriksiz ellere teslim edilmiş ve webme.com tarafından ARTIK KADERİNE BIRAKILMIŞ bir platform'da devam etmenin bir anlamı var mı? Sitem açılmasın; çünkü bedava-sitem.com; böylesi bir içeriği HAK ETMİYOR. Webme.com, kullanıcılarına karşı bu saygısız ve ticari bir şirkete yakışmayacak şekilde, işinin ehli olmayan kişilere bu platformun işleyişini emanet ettikten sonra, içeriklerimin üzerinden Google reklamlarıyla kazandığı parayı hak etmiyor. Yani artık susuyorum. Yani artık pes ediyor, teslim bayrağını çekiyorum. Yani artık BIKKINLIĞIMI DİLE GETİRİYOR, tüm içeriğimin GİZLİİLİMLER.TR.GG'nin tekrar AÇILMADAN şahsıma iadesini istiyorum. Dediğim gibi, bedava-sitem; böyle kaliteli bir içeriği HİÇ AMA HİÇ HAK ETMİYOR. Bir örnek site yarışması düzenleyip; KULLANICILARINI ALDATAN, yarışma birincilerini mevcut adminlere ya da adminlik yapmış olanlara peşkeş çekip Türk kullanıcıları ENAYİ YERİNE KOYAN, keyfi gelip site silen, böyle gayri ciddi bir kurum; TÜRK KULLANICILARININ SAYGISINI, GÜVENİNİ beklemek yerine otursun; ÖDEDİĞİ O TONLARCA PARAYA YANSIN. İçeriğimin / araştırmalarımın şahsıma iade edilmemesi durumunda hakkımı HUKUK yoluyla arayacağımı beyan ediyor, hala bu sitede yoluna devam etmeyi düşünen arkadaşlarıma da birgün bilmem kimin keyfi sorumsuzlukları yüzünden emeklerinizin boşa çıkacağı bir sitede, kendi emeklerinin de aynı şekilde heva olacağını hatırlatıyorum.
Ben, bir Türk genci olarak, Türkiye üzerinde oynanan oyunları, sen sağcısın - sen solcusun, sen laiksin sen dindarsın, sen sünnisin sen alevisin, sen kürtsün sen lazsın diye bu ülke insanını bölmek isteyenlere karşı ideolojisi, dini, dili, ırkı, inancı, hayat felsefesi ne olursa olsun, bir web sitesiyle de olsa BİRLEŞTİRMEK bir platform üzerinde birbirlerini dinlemelerine, yaratılan bu ayrımcılığın yerine birbirini tanımalarına dair idealimi bir noktaya kadar gerçekleştirdim ve bundan da gurur duyuyorum. Fakat artık devam etmeyeceğim ve bu ideali (bedava-sitem dışında) bir websitesinde de olsa yaşatacak başka Türk gençlerine bırakacağım. Çünkü benim gücüm bitti. Yoruldum, yıprandım. Bırakın dışarı çıkmayı; sandalyeye bile oturmam sağlığım için yasak olduğu halde, sadece bu ideal için 2 yıl boyunca her saniyesini acıdan kıvranarak araştırmalar sundum. Artık böbrek öldü, akciğer öldü, kalp öldü. Kendi köşeme çekileceğim ve bu canı sahibine teslim edeceğim günü bekleyeceğim. Eskiden tek gücüm, idealimdi. Ama o gücü artık yitirdim. Yani YILDIM. Artık SUSUYOR ve bu amacı, başka insanlara emanet ettiğimi bildiriyorum...................

Not:www.hakan-fan.tr.gg sadece bir elçidir.www.gizliilimler.tr.gg banlandığı icin konuyu benım acmamı rıca etmıstır.

Mesaj03.09.2009, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler'i kapattıran resim:

işte...bu resim fake ! benimde sitem kapandı! 2 ay önce (fake resim yüzünden) şimdi size yani BS lilere büyük bir ders veyahut tavsiye...bs nin türkiye yönetiminde olan HAKAN KOÇAK bu fotoyu sana ben attım...ve gizliilimler silindi...bu kadar ucuz yani tr.gg...gizliilimleri kapatan benim! ayrıca içeriklerini çalmıyorum senin ben sadece bedava sitemin gerçek yüzünü göstermek istiyorum... sen sabah akşam kafayı yiceksin siten için ipn* nin biri gelecek paintte 2dk 'da yaptığı fotoyu atacak ve onca emeğin onbinlerce sayfan gidecek Bs'nin ADALET Anlayışı bu! uyanın artık çabalarınız BOŞA! gizliilimler tr.gg nin en iyi sitesi diyebiliriz. görün şimdi 2dk'da yaptığım fake resim ile 2 senelik,10bin sayfalık arşivi gitti.sadece ders vermek amaçlı bunları söylüyorum zaten gizliilimler açılacak...bu yazıyı yazdıkdan sonra HAKAN KOÇAK'a gidecek Mail. açtırmak üzeri,evet umarım anlamışınızdır tr.gg nin bu kadar basit olduğunu...2 ay önce benim sitem silindi. ve o kadar fake olduğunu belirtmeme rağmen...kayıt dosyalarına bakmasını istediğime rağmen...hiçbirşey olmadı..Noldu: tüm emekler PUF...gidin .net açın com. açın olmadı googlenin malı blogger açın...en azından emekleriniz gitmez.ayrıca daha iyi yerlerde olursunuz...ben size bunu göstermek istedim. gizliilimler.tr.gg'yede üstünde denediğim için özürlerimi belirtiyorum...2güne kalmaz açılacaktı zaten...(niçin gizliilimler: başkası olsa gene dikkate alınmayacaktı ve emekler gidecekti, şimdi ise uyanın!)
iyi günler...
Erkan BAYINDIR
Mesaj03.09.2009, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bize önceden forum kurallarına iyin diyenlere bak Exclamation
Mesaj03.09.2009, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler gerçekten üzldüğümü sölemek isterim ve sen kime mesaj attın ve gönderiğin meaj resimler koy.Mesela 01.59.00 saatli mesajı koy.senin gönderdiğin fake olup olmadığı anlaşılsın diye.Sonuçta senin yazdığın mesajı düzeltip fake yapmış olabilir.

o özel mesaj resimleri yayınla sen.
Mesaj03.09.2009, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitem-yardim yazmış:
gizliilimler gerçekten üzldüğümü sölemek isterim ve sen kime mesaj attın ve gönderiğin meaj resimler koy.Mesela 01.59.00 saatli mesajı koy.senin gönderdiğin fake olup olmadığı anlaşılsın diye.Sonuçta senin yazdığın mesajı düzeltip fake yapmış olabilir.

o özel mesaj resimleri yayınla sen.

hyperendcim adam zaten ben yaptım resmi diyor fake diyor Smile paintte yaptım diyor iyi oku:D
Mesaj03.09.2009, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

gercekten var boyle ınsanlar ben kaç defalarca ugrastım yonrtımdekı sorunlu ınsalra takıp edın dıye boyle ınsanlrın sayesınde 3 vep site sildim
Mesaj03.09.2009, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında Aslı Olmayan Bir Resmin Gerçek Olduğunu İspatlamak İmkansız Gibi Birşey Bu Şekilde İnanıp Kapatmaması Lazım Her Şikayeti Bu Şekilde Dikkate Alırlarsa Artık Bilmiyorum Ne Olur...
Mesaj03.09.2009, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca böyle birşey yapmak için photoshop bilmeye gerek yok...paintte 2 dk nı almaz! ve emekler gider...benim isteğim HAKAN KOÇAK'ın resimlere bakıpta kapatması değil...kayıtlara bakmasıdır...görevini iyi yapmadığını düşünüyorum bu böyle sürmez..(şahsi fikrim)
Mesaj03.09.2009, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim sitemde bi ara 2 günlüğüne sadece bir resim için silindi. Şikayet eden kişi düz bir resme yazı yazamayacak kadar aciz. Ama benim sayfamdaki kendi yaptığım resmi Ben yaptım site-reklami-yap çalmış diye şikayet ederek sitemi sildirdi. Halbuki o resim bana aitti. Gerçekten yazık Neutral
Mesaj03.09.2009, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Her insan hata yapar,böyle nedenlerden dolayı suçlayacak insanları iyi seçin.
Fake mesaj yollayacak kadar ucube insanların suçu mu ?Hakan Beyin suçu mu ?
Supportu msn adresi sananlar var.Hangi maile chat yapar gibi mesaj yazmasını bekliyorsunuz.
Mesaj03.09.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benimde sitem kısa bir süre önce fake bir mesajdan dolayı silindi.Öncelikle belirtmek istediğim konu şudur.
İyi bir yönetim için üyelerle iç içe olmanız , iyiyi , kötüyü , doğruyu ve yanlışı
forum şartlarında anlamanız gerektiği bir gerçektir.Ve Cunobag ve Selin bunu tam 2 yıldan fazla hakkıyla yerine getirmiştir.
Bu revizyonlardan sonra forumda sürekli bir düşme meydana geldi.
Yönetimdeki , ve teknik kadrodaki değişme ile bazı sorunlarda çıkmaya başladı.Oluşan boşlukları fırsat bilen kendini bilmez üyelerde fırsattan istifade edip kendilerini tatmin etme yarışına girdiler.
Bizlerde çok zor şartlarda ve baskı halinde görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz.
Sizin haklılığınızada şüphe duymuyorum şahsım adına.
Ama sadece '' Cunobag'ı ön plana çıkarmanız ve diğer ekibi es geçmeniz hoş bir durum değil . Ki başınıza gelen olayda bu ekibinde hiç bir suçu yok .
Hakan beyin bakmış oldugu support adresine her gün mail yağıyor .
Kendini bilmezler size yaptıkları gibi çoğu kullanıcıyada bu tür fake mesajlar yolluyorlar . Geçen 2 sene içinde çok iyiydide bedava-sitem şimdi çok kötü olduysa suçu bana göre yanlış kişilerde arıyorsunuz.

En son marasultraslan tarafından 03.09.2009 12:58:55 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj03.09.2009, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Merhaba,
Her insan hata yapar,böyle nedenlerden dolayı suçlayacak insanları iyi seçin.
Fake mesaj yollayacak kadar ucube insanların suçu mu ?Hakan Beyin suçu mu ?
Supportu msn adresi sananlar var.Hangi maile chat yapar gibi mesaj yazmasını bekliyorsunuz.

tabikide hakan beyin suçu...sorumsuzluktan başka birşey değil ki...her önüne gelen resme bakarak siliyor...alın işte gizliilimler örnek...
Mesaj03.09.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazık b-s in hali icler acısı olmaya basladı herseyi banlıyorlar hic uyarı yok hic inceleme yok direk ban ve hangi site oldugu önemli degil yazık ..
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)
Mesaj03.09.2009, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

okuduklarımı anlayamadım aslında uzun zamandır b-s de yokum gerek işisel gerek ailevi sorunlarımdan dolayı bedava-siteme girip ne var ne yok takip edemiyorum ama anladığım kadarıyla osmanlı tarzında iç savaşdan gidiyoruz.... Aramızdaki casuslar bedava-sitem ortadan kalkınca rahat ederler umarım....ve benim sitemde bir resim yüzünden silinirse ben bedava-sitemi tamamen terk ederim ama burdaki dostlarımı burda tanıdığım insanları asla...
Mesaj03.09.2009, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
okuduklarımı anlayamadım aslında uzun zamandır b-s de yokum gerek işisel gerek ailevi sorunlarımdan dolayı bedava-siteme girip ne var ne yok takip edemiyorum ama anladığım kadarıyla osmanlı tarzında iç savaşdan gidiyoruz.... Aramızdaki casuslar bedava-sitem ortadan kalkınca rahat ederler umarım....ve benim sitemde bir resim yüzünden silinirse ben bedava-sitemi tamamen terk ederim ama burdaki dostlarımı burda tanıdığım insanları asla...

valla bende yeni anladım Very Happy

şu demek istiyor sanırsam sitesi silinmesi için supporta bir mesaj atmış.Fake resim ile küfür ettiğini göstermiş ve sitesi silinmiş.Sanırsam bs yönetiminin hiç inceleme yapmadan direk karar verdiği gibi bişi.