Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2009, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu: İncewebtasarim'in gercek Yuzu !!!

merhaba arkadaşlar

yanılmıyorsam CSS bolumunde incewebtasarim arkadasımızın photoshop kodlanır baslıgını inceledim ve ö.m den mesaj attım

önce bu mesaj yazdıgım xwebmaster.tr.gg nin sifresinin ver de site uzerinde deniyeyim dedi bende baska baska bir tane verdim ve sonuc olurbelki.tr.gg de belli

mesajların ekran goruntuleri iste

ayrıca bazı arkadaslar support'un msn sini vereceklerdir şikayet ettim

bu baslıgı açmamdaki amaç incewebtasarim'İn gerçek yuzunu herkesin gormesini istememdir
Mesaj03.09.2009, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu tür özel mesajlar birşey ifade etmez böyle şeyleri paintten bile yapabilirsiniz support sitenize girer msjlara bakar varsa böyle msjlar haklısınızdır he bu arada msj resimleri yok piyasada
Mesaj03.09.2009, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

resimlerinizi hızlı resimden yuklemeyin hata verir bazen size önerim imageshack.us dan yukleyin.

ayrıca gerçekten böyle bir durum varsa supporta mail atın support inceler ve gerekeni yapar.
Wink
Mesaj03.09.2009, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

onun böle bişi yapacağını sanmam.
Mesaj03.09.2009, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım resmi cek üzerinde hiçbir oynama yapma.
Mesaj03.09.2009, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

resim orjinal Shocked
Mesaj03.09.2009, 22:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

resim orjinalde o hacklememişde olabilir.
Mesaj03.09.2009, 22:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

haha sıkıldım artık herkez kendi sitesi ile ilgilense kardes kardes geçinseniz olmuyormu Exclamation

Mesaj03.09.2009, 23:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendinize gelin arkadaşlar
Supportu böyle şikayetlerle meşgul etmeye hakkınız yok.
Ne hikmetse bunlar Türkiyede böyle.
Almanyada diğer ülkelerde böyle değil.

Onun gerçek yüzü bunun gerçek yüzü,o bunu yaptı ,şu şunu dedi....Çocuk yuvası mı Bedava Sitem!!!.Birer yetişgin olun, kendi sorununuzu çözmeye çalışın.
Kimse bu tür mesajları supporta yollamayacak ,başlık açmayacak.Büyük ihtimalle yeni düzenlemeler gelecek.

Support un anlamı : destek,arka olmaktı.
Siz yeni manalar türettiniz ;Hakan bey Güzin abla oldu sizi dinliyor artık.Var mı böyle şey ,şikayet değil supportun anlamı

Gerçekten sorunu olan bize yada supporta konsepte uyarak mesaj yollasın.
Bu başlık gibi konuları gerçeklikle bağdaştıramıyorum artık... Ama fesatlık ama sahtekarlık ama çocukluk yaptıklarınız.

Yönetimden Aracılığımızla Sizlere Bilgi Verilecektir.
Mesaj03.09.2009, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Kendinize gelin arkadaşlar
Supportu böyle şikayetlerle meşgul etmeye hakkınız yok.
Ne hikmetse bunlar Türkiyede böyle.
Almanyada diğer ülkelerde böyle değil.

Onun gerçek yüzü bunun gerçek yüzü,o bunu yaptı ,şu şunu dedi....Çocuk yuvası mı Bedava Sitem!!!.Birer yetişgin olun, kendi sorununuzu çözmeye çalışın.
Kimse bu tür mesajları supporta yollamayacak ,başlık açmayacak.Büyük ihtimalle yeni düzenlemeler gelecek.

Support un anlamı : destek,arka olmaktı.
Siz yeni manalar türettiniz ;Hakan bey Güzin abla oldu sizi dinliyor artık.Var mı böyle şey ,şikayet değil supportun anlamı

Gerçekten sorunu olan bize yada supporta konsepte uyarak mesaj yollasın.
Bu başlık gibi konuları gerçeklikle bağdaştıramıyorum artık... Ama fesatlık ama sahtekarlık ama çocukluk yaptıklarınız.

Yönetimden Aracılığımızla Sizlere Bilgi Verilecektir.

aynen evet bence bir kalpı oluşturulı sınır konululmalı böle saçma sapan konular bundan sonra forumda ve bedava-sitem.comda kesinlikle yer verilmemelidir.