Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.10.2009, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu: İnanılamaz

Bedava Siteme Artık bir yönetici gelse iyi olacak kullanıcıların sorunuyla en çok ilgilenen turkmayasi.tr.gg modluğu alınmış ve BS-Bağımlısı olmuş ilerleyen zamanlarda kerimdj ve sonsahne de giderse bu bs çığrından çıkar

Mesaj24.10.2009, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İnanılamaz

hackerfiriend-anl yazmış:
Bedava Siteme Artık bir yönetici gelse iyi olacak kullanıcıların sorunuyla en çok ilgilenen turkmayasi.tr.gg modluğu alınmış ve BS-Bağımlısı olmuş ilerleyen zamanlarda kerimdj ve sonsahne de giderse bu bs çığrından çıkar
Haklısın bs cıgrından cıkacak gıbı gorunuyor...Ama sanırım bsde yonetıcı var...Arada bır onlıne oluyor communtr-tr dıye sanırım...Umarım mod kadrosu yenılenır....
Mesaj24.10.2009, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İnanılamaz

online-games1 yazmış:
hackerfiriend-anl yazmış:
Haklısın bs cıgrından cıkacak gıbı gorunuyor...Ama sanırım bsde yonetıcı var...Arada bır onlıne oluyor communtr-tr dıye sanırım...Umarım mod kadrosu yenılenır....

O formalite icabı giriyor.. Cunobag gibi Türkiye Server'ı admini değiL! Wink
Mesaj24.10.2009, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

hiçbirşeyin çığrından çıktığını düşünmüyorum,öyle olsaydı kişisel nedenlerim sebebiyle kendi isteğimle bırakmış olmazdım.
İyi gittiğini biliyor ve görüyordum;gözüm arkada kalmadan bırakabildiysem herşey yolunda demektir.

Yine söylüyorum, önce sisteme yenilik getirmek için önerilerde bulununuz sonra forumdaki mod vs değişiklikleri hakkında eleştiride bulununuz.
(Ancak eleştiriyorum, haklıyım mantalitesi taşımadan)

Mod arkadaşlarıma sanki hiçbirşey yapmıyormuş gibi davranılması hoş değil.Yardımları yapıyorlar ancak nüfus fazla olduğu için fazla görünmüyor,görülmek istenmiyor.

Lütfen benden sonra yazmayınız.Kişisel başlık açmak uygun değil biliyorsunuz

Sevgiler B-S
Mesaj14.11.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

keşke bırakmasaydınız hocam Sad Crying or Very sad
Önceki mesajları göster: