Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.02.2009, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

webkoloji yazmış:
dikkatli bir kullanıcıysan zaten bu programı kullanmaya hiç gerek yok
Mesaj13.02.2009, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yararlı Bir Program Ama Benım İçin Çok Kötü Crying or Very sad Babam Koymustu Gecen Ay Photoshop :C De Bırsey Yüklediğimde Geri Gidiyor Mr. Green
Mesaj14.02.2009, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar deepfreeze'den uzak durun..
bu kadar bulaşık ve zararlı bir program olamaz..
evet internet kafelerde belki ama ev bilgisayarı için hiçbir işe yaramaz..
çünkü bir virüse engel olamazlar.. bilgisayar virüsleri doğadaki virüsler gibidir buluşmasına engel olamazsın..
ikincisi bilgisayara dosya indirirsiniz, kapatıp açarsınız silinir, program kurarsınız silinir.. Bir oyun oynarsınız, çok zor bir bölümü geçmişsinizdir kayıt edersiniz deepfreeze siler.. Deli olursunuz Razz sürekli deep freeze açıp kapamakla uğraşırsınız..
ayrıca deep freeze kaldırayım dersin kaldıramazsın, bir numaralı bulaşıktır zaten iki numaralı bulaşıkta norton antivirüs Razz sistemden çıkmazlar..
siz antispam'e güvenin yüklemeyin iyi bir antivirüs yazılımı edinin, internete girerkende bildiğiniz virüs koruyucu bir dua varsa edin öyle devam edin Razz
ve tekrarlıyorum virüs bulaşmasına "hiçbir şekilde" engel olamazsınız ben oldum derseniz gelin msn'e ben size bir tane dosya atıyım bakalım olmuş musunuz deneyelim Twisted Evil Twisted Evil Razz Razz
Mesaj15.02.2009, 02:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

kayserininenzekisinifi yazmış:
http://www.sourceradix.com/page42.html
webkoloji yazmış:
dikkatli bir kullanıcıysan zaten bu programı kullanmaya hiç gerek yok

burda anlatılmak istediğin nedir?
Mesaj20.02.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar yorum ve katkılarınız için teşekkür ederim
antispamteam bildiğin gibi açıksız yazılım yoktur ve sabit bir vürüs de yoktur,onlarda yazılır.
Korunma %40 tecrübe , %57 güvenlik programları ve %3! de diğerleri ile sağlandığını düşünüyorum:P
İyi eğlenceler
Mesaj20.02.2009, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede Zararı Yok Programın Onceden Çok Kullanıyorduk
Mesaj21.02.2009, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayası sana katılıyorum
Mesaj21.02.2009, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Çok manyak bişi bende vardi sildim silmemin sebebi ise masaüstünde bişinin yerini değştirom kapatip açnca önceki halini aliyor Smile

Şifre Koyup Kaldırıyodun Galiba...
Mesaj21.02.2009, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

tolgaeglence yazmış:
ibrahmgun yazmış:
Çok manyak bişi bende vardi sildim silmemin sebebi ise masaüstünde bişinin yerini değştirom kapatip açnca önceki halini aliyor Smile

Şifre Koyup Kaldırıyodun Galiba...

evet kayıtlara açmak için kilidi şifre ile açıyorsun
birde kaldırmak için kilitli olmaması gerekiyordu sanırım
kullanmıyalı uzun zaman oldu
Mesaj01.03.2009, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel paylaşım saolasın
Mesaj01.03.2009, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlız bu programı yuklemeden pc nıze ne program yuklemek ıstıyosanız onu önceden yukleyin yoksa bu programı yukledıkten sonra baska bı program yuklersenız yukledıgınız program siliniyo mesela winamp Wink
Mesaj02.03.2009, 06:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bi program kardeş paylasimin için teşekkürler
Mesaj02.03.2009, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
yanlız bu programı yuklemeden pc nıze ne program yuklemek ıstıyosanız onu önceden yukleyin yoksa bu programı yukledıkten sonra baska bı program yuklersenız yukledıgınız program siliniyo mesela winamp Wink

Very Happy

webkoloji yazmış:

şöyle izah edeyim,
bu program kuruluyken dondurmuş oladuğun disk bölümü mesela "C:\" bölümü virüs kapsa bile bilgisayarı kapatıp tekrar açtığında virüsten kurtulmuş oluyorsun.
ama bu durum güvendesin anlamına gelmez. deepfreeze, bilgisayarının açık olduğu sürece bir trojenin bulaşıp şifrelerini çalmasını kesinlikle engelliyemez.
yani sonuç olarak sadece deepfreeze kullanmakla olmuyor. birde anti-virüs şart.
bilgisayarı fazla kasmıyacak iyi bir virüs program olarak benim tercihim NOD32 yanadır (kısıtlamalı kullanımı var).
hatta şöyle bir önerim var, hardiskin 2 bölüme ayrılmışsa (örn: C ve D gibi) işletim sisteminin bulunduğu bölümü dondurursun diğer bölüm kayıtlara açık olur. kayıtlara açık olan bölüme anti-virüs programını yüklemen öneririm. çünkü antivirüs yazılımları herdaim güncel kalması gereken yazılımlardır. yani güncellemelerin düzgün yapılabilmesi için kayıtlara açık bir bölümde kurulu olması gerekmektedir.
kayıtlara açık olan bölümün olmasının diğer avantajlarıda yaptığın işlemleri o bölüme kayıt edebilmen.

çok önemli bir kaç hatırlatma daha yapayım
-internet sayfalarını durmadan kayıt edeceğinden kota sınırlı ttnet kullanıcılarının biraz kotasını yiyebilir.
-deepfreeze yüklemeden önce mutlaka msn kayıt dosyalarını sil
bu msn biraz yavaş açılmasını sağlar ama çok gıcık bir sorundanda kurtarmış olur seni.

bu arada crack konusunda şunu söyleyebilirim.
bu programın bidiğim kadarıyla dünyada tek cracki var onuda kurunca bir daha bilgisayarın o bölümüne hayatta müdahele etme şansın olmuyor. zaten kurulum yaparken bunu ingilizce olarak yazıyor. yani bir problem olursa bilgisayarı formatlamaktan başka bir şansın olmuyor. öte yandan eğer lisansını alarak legal (yasalara uygun) olarak kullanırsan böyle bir sorunun olmuyor. mesela problem oluşursa deepfreeze bilgisayardan kaldırabiliyorsun, hatta canın istediğin zaman deaktive edebiliyor, canın istediği zamanda aktif edebiliyorsun. bütün bunlar lisanslı program kullanmanın ayrıcalıkları. tabi her insanın tercihine saygı duyarım.

herneyse çok fazla yazdım sanırım... Smile
Mesaj10.03.2009, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu: teşekkürler de

teşekkürler de böyle konuları serbest bölge'de açmalıydınız
Mesaj10.03.2009, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: teşekkürler de

berkant53 yazmış:
teşekkürler de böyle konuları serbest bölge'de açmalıydınız
Serbest bolgeye mesaj yazda gör Very Happy

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Önceki mesajları göster: