Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.01.2010, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Bunun yüzünbden siteler çok geç açılıyor, bakın lütfen.

Sn. Bedava-Sitem yöneticileri, resimde de görüldüğü gibi content.yieldmanager.edgesuite.net adresinden her ne yükleniyorsa artık sitelerimizin çoğu zaman 5-6 saniye, hatta bazen 10-15 saniye geç açılmasına neden oluyor.

Bu sorunu çözeiirseniz çok iyi olur. Eğer siteye koyduğunuz reklamlara ait ise, bilinki bizi çok zorluyo. Bu tür reklamları adtech, adsense gibi markalarda sağlıyor ama hiç birinin reklamları bu kadar geç açılmıyor siteyi zorlamıyor.

Tabi işinize karışacak değiliz ama bu durumun bir şekilde üstesinden gelirseniz bizim için çok iyi olur, iyi çalışmalar.
Mesaj02.01.2010, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sorunu support-tr( at )webme.com adresine bildirirseniz. Daha yararlı olur. Wink

Not: at değil @
Mesaj02.01.2010, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

bu bir sorun değil.Google Adsensenin reklam yerleşiminde kullanılan js dosyasının içinde bulunuyor.
Sorunsa eğer ,reklamların kalkması gerekir Smile

Saygılarımla
Mesaj02.01.2010, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Merhaba,

bu bir sorun değil.Google Adsensenin reklam yerleşiminde kullanılan js dosyasının içinde bulunuyor.
Sorunsa eğer ,reklamların kalkması gerekir Smile

Saygılarımla

Sitede Adsense reklamı yokki Question

Benim google'dan arama motoru var anasayfada ama, oda her sayfada yok...
Mesaj02.01.2010, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj02.01.2010, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Üstteki google reklamı,B-S nin yerleştirdiği reklamdan kaynaklanıyor. Wink

Ben sitede adsense yok derken, bedava-sitem reklamlarınıda katarak söyledim.

Bedava-sitem'in sitelere koyduğu reklamlar, adsense reklamı değil, başka firma.

Sadece forumda ve panelde adsense reklamı kullanıyorlar.
Mesaj02.01.2010, 22:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitene baktım bende böyle bir sorun yok siten hemen açılıyor düzgün bir şekilde sana tavsiyem tarayıcı değiştir mozılla frefox veya google crome kullan birde bu tarayıcılarla gır sıtene
Mesaj02.01.2010, 22:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin üstündeki (kendinize ait olan) reklamdanda kaynaklanabilir bu yavaşlama.. Ama bu akşam bende de oldu bu yavaş site açılma olayı. Bir an tereddütlendim ama şimdi iyi açılıyor. Aynı şekilde sizin sitenizde hızlı açılıyor.
Mesaj02.01.2010, 23:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
sitene baktım bende böyle bir sorun yok siten hemen açılıyor düzgün bir şekilde sana tavsiyem tarayıcı değiştir mozılla frefox veya google crome kullan birde bu tarayıcılarla gır sıtene

Resme bakarsan zaten mozilladan girdiğimi görürsün, ayrıca kodları iyice kurcaladım ve bedava sitem reklamlarından olduğuna kesin eminim, neyse inş düzelir...

Zaten günde 3-4 saat sürüyor bu problem, her saat değil, sitenin alt kısmı bir türlü tamamıyla açılmıyor bu anlarda, mouse imlecinin yanında bekle işareti geçmiyor site açılmasına rağmen. tabi bu dediğim en fazla 10-15 sn sürüyor ama genede sinir etmeye yetiyor.

Reklam firmasının sunucularından anladığım kadarıyla.
Mesaj03.01.2010, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorfyap yazmış:
turkmayasi yazmış:
Üstteki google reklamı,B-S nin yerleştirdiği reklamdan kaynaklanıyor. Wink

Ben sitede adsense yok derken, bedava-sitem reklamlarınıda katarak söyledim.

Bedava-sitem'in sitelere koyduğu reklamlar, adsense reklamı değil, başka firma.

Sadece forumda ve panelde adsense reklamı kullanıyorlar.

Hımm, ancak google ın js dosyalarından birinde böyle bir içerik var.Eskiden kalma olabilir.Söylediklerim o zaman Adwords için geçerli olmalı.

js uzantılı linki buraya yazmayayım kendiniz kaynak kodundan bulabilirsiniz
Önceki mesajları göster: